Architectura Militaris XX

program dyplomowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Lista Punktów Oporu

Kod lub nazwa punktu oporu (fragment):
Wybierz: 

 

 Lp.   Woj.   Oznacz.   Obiekt  WCA   Gmina   SPFF   Info   Mapa   Aktywn. 
1 B AMB001 Odcinek Bytom Odrzański SP-03001 NL02 0231
2 B AMB002 Odcinek Tarnów Bycki SP-03002 NL02 0231
3 B AMB003 Odcinek Nowe Żabno SP-03003 NL05 0231
4 B AMB004 Odcinek Nowa Sól SP-03004 NL05 0231
5 B AMB005 Odcinek Modrzyce SP-03005 NL07 0231
6 B AMB006 Odcinek Bobrowniki SP-03006 NL07 0231
7 B AMB007 Odcinek Milsko SP-03007 ZG09 0231
8 B AMB008 Odcinek Tarnawa SP-03008 ZG09 0231
9 B AMB009 Odcinek Wielobłota SP-03009 ZG09 0231
10 B AMB010 Przedmoście Cigacice SP-03010 ZG06 0231
11 B AMB011 Odcinek Wyszyna SP-03011 ZG03 0231
12 B AMB012 Odcinek Wysokie SP-03012 ZG03 0231
13 B AMB013 Odcinek Czerwieńsk SP-03013 ZG03 0231
14 B AMB014 Odcinek Krosno Odrzańskie SP-03014 KD06 0231
15 B AMB015 Odcinek Bródki I SP-03015 ZG03
16 B AMB016 Odcinek Bródki II SP-03016 ZG03
17 B AMB017 Odcinek Bródki III SP-03017 ZG03
18 B AMB018 Odcinek Przetocznica I SP-03018 SO03
19 B AMB019 Odcinek Przetocznica II SP-03019 SO03
20 B AMB020 Odcinek Ołobok I SP-03020 SO03
21 B AMB021 Odcinek Ołobok II SP-03021 SO03
22 B AMB022 Grupa Warowna Lietzmann SP-03022 SO01
23 B AMB023 Most K705 SP-03023 SO01
24 B AMB024 Odcinek Lubrza I SP-03024 SO01
25 B AMB025 Grupa Warowna Körner I SP-03025 SO01
26 B AMB026 Odcinek Staropole SP-03026 SO01
27 B AMB027 Odcinek Boryszyn SP-03027 SO01
28 B AMB028 Grupa Warowna Jahn SP-03028 SO01 SPFF-1585
29 B AMB029 Grupa Warowna Friesen SP-03029 SO01
30 B AMB030 Grupa Warowna Scharnhorst SP-03030 MI02
31 B AMB031 Grupa Warowna Gneisenau SP-03031 MI02
32 B AMB032 Odcinek Wysoka SP-03032 MI02
33 B AMB033 Grupa Warowna Yorck SP-03033 MI02 SPFF-1585
34 B AMB034 Grupa Warowna Lützow SP-03034 MI02
35 B AMB035 Grupa Warowna Nettelbeck SP-03035 MI02
36 B AMB036 Grupa Warowna Schill SP-03036 MI02
37 B AMB037 Odcinek Kursko I SP-03037 MI01
38 B AMB038 Odcinek Kursko II SP-03038 MI01
39 B AMB039 Odcinek Kursko III SP-03039 MI01
40 B AMB040 Odcinek Chycina SP-03040 MI01
41 B AMB041 Grupa Warowna Moltke SP-03041 MI01
42 B AMB042 Grupa Warowna Roon SP-03042 MI01
43 B AMB043 Odcinek Bledzew SP-03043 MI01
44 B AMB044 Grupa Warowna Ludendorff SP-03044 MI01
45 B AMB045 Odcinek Stary Dworek I SP-03045 MI01
46 B AMB046 Odcinek Stary Dworek II SP-03046 MI01
47 B AMB047 Odcinek Stary Dworek III SP-03047 MI01
48 B AMB048 Odcinek Borowy Młyn SP-03048 MI04 SPFF-0115
49 B AMB049 Odcinek Rybojady SP-03049 SK02
50 B AMB050 Odcinek Stryszewo SP-03050 SK02 SPFF-0413
51 B AMB051 Odcinek Podgórne-Glinki SP-03051 SK02 SPFF-0413
52 B AMB052 Odcinek Gościm SP-03052 SK02 SPFF-0413
53 B AMB053 Odcinek Lubowo-Kliczyno SP-03053 SK02 SPFF-0413
54 B AMB054 Odcinek Podgórne-Piersko SP-03054 SK02 SPFF-0413
55 B AMB055 Odcinek Czechów SP-03055 GW06
56 B AMB056 Odcinek Santok SP-03056 GW06
57 B AMB057 Odcinek Górki Noteckie I SP-03057 SK05
58 B AMB058 Odcinek Zwierzyn SP-03058 SK05
59 B AMB059 Odcinek Nowe Drezdenko SP-03059 SK02
60 B AMB060 Odcinek Jaz na Noteci SP-03060 SK02 SPFF-1660
61 B AMB061 Odcinek Stare Bielice I SP-03061 SK02 SPFF-1660
62 B AMB062 Odcinek Bielice Nowe SP-03062 SK02 SPFF-1660
63 B AMB063 Odcinek Drawiny SP-03063 SK02 SPFF-1660
64 B AMB064 Odcinek Drawiny-Zachód I SP-03064 SK02
65 B AMB065 Odcinek Drawiny-Zachód II SP-03065 SK02
66 B AMB066 Odcinek Stare Osieczno SP-03066 SK01 SPFF-1660
67 B AMB067 Punkt Oporu Jezioro Ostrowieckie I SP-03779 SK01 SPFF-0006
68 B AMB068 Punkt Oporu Jezioro Ostrowieckie II SP-03780 SK01 SPFF-0006
69 B AMB069 Punkt Oporu Głusko Północ SP-03781 SK01 SPFF-0006
70 B AMB070 Punkt Oporu Głusko Południe SP-03782 SK01 SPFF-0006
71 B AMB071 Odcinek Lubrza II SP-03788 SO01
72 B AMB072 Grupa Warowna Körner II SP-03789 SO01
73 B AMB073 Odcinek Kęszyca I SP-03790 MI02
74 B AMB074 Punkt Oporu Trzebieszewo I SP-03791 MI05
75 B AMB075 Punkt Oporu Trzebieszewo II SP-03792 MI05
76 B AMB076 Punkt Oporu Trzebieszewo III SP-03793 MI05
77 B AMB077 Punkt Oporu Trzebieszewo IV SP-03794 MI05
78 B AMB078 Punkt Oporu Brzozowiec I SP-03795 GW03
79 B AMB079 Punkt Oporu Brzozowiec II SP-03796 GW03
80 B AMB080 Odcinek Kęszyca II SP-03797 MI02
81 B AMB081 Odcinek Górki Noteckie II SP-03798 SK05 SPFF-1660
82 B AMB082 Odcinek Stare Bielice II SP-03799 SK02 SPFF-1660
83 B AMB083 Odcinek Bielice Nowe II SP-03800 SK02 SPFF-1660
84 C AMC001 Odcinek Faustynów SP-03067 BJ08 SPFF-1250
85 C AMC002 Odcinek Glinno SP-03068 IA09 SPFF-0630
86 C AMC003 Odcinek Kamionacz SP-03069 IA08 SPFF-1383
87 C AMC004 Odcinek Lubiec SP-03070 BJ07 SPFF-1250
88 C AMC005 Odcinek Magdalenów SP-03071 BJ05 SPFF-1250
89 C AMC006 Odcinek Mnichów SP-03072 IA08 SPFF-1383
90 C AMC007 Odcinek Oleśnik SP-03073 BJ02 SPFF-1250
91 C AMC008 Odcinek Rozprza SP-03074 PT08
92 C AMC009 Odcinek Sieradz SP-03075 IA01 SPFF-1383
93 C AMC010 Odcinek Strońsko SP-03076 UL03 SPFF-0091
94 C AMC011 Odcinek Widawa I SP-03077 AQ04 SPFF-0091
95 C AMC012 Odcinek Widawa II SP-03078 AQ03 SPFF-0091
96 C AMC013 Punkt Oporu Wólka Prusicka SP-03079 PV03
97 C AMC014 Punkt Oporu Trzebca SP-03080 PV03
98 C AMC015 Punkt Oporu Niwiska Górne SP-03081 PV04
99 C AMC016 Punkt Oporu Trębaczew SP-03082 PV01
100 C AMC017 Punkt Oporu Dylów Szlachecki SP-03083 PV04
Strona 1 z 9