Architectura Militaris XX

program dyplomowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Lista Punktów Oporu

Kod lub nazwa punktu oporu (fragment):
Wybierz: 

 

 Lp.   Woj.   Oznacz.   Obiekt  WCA   Gmina   SPFF   Info   Mapa   Aktywn. 
101 C AMC006 Odcinek Mnichów SP-03072 IA08 1383 2021
102 C AMC007 Odcinek Oleśnik I SP-03073 BJ02 1250 2021
103 C AMC008 Odcinek Rozprza SP-03074 PT08 2021
104 C AMC009 Odcinek Sieradz SP-03075 IA01 1383 2021
105 C AMC010 Odcinek Strońsko SP-03076 UL03 0091 2021
106 C AMC011 Odcinek Widawa I SP-03077 AQ04 0091 2021
107 C AMC012 Odcinek Widawa II SP-03078 AQ03 0091 2021
108 C AMC013 Punkt Oporu Wólka Prusicka SP-03079 PV03 2020
109 C AMC014 Punkt Oporu Trzebca SP-03080 PV03 2020
110 C AMC015 Punkt Oporu Niwiska Górne SP-03081 PV04 2021
111 C AMC016 Punkt Oporu Trębaczew SP-03082 PV01 2021
112 C AMC017 Punkt Oporu Dylów Szlachecki SP-03083 PV04 2021
113 C AMC018 Punkt Oporu Siemkowice I SP-03084 PV06 2021
114 C AMC019 Punkt Oporu Łukomierz SP-03085 PV06 2021
115 C AMC020 Punkt Oporu Bugaj Lipnicki SP-03086 PV06 2021
116 C AMC021 Punkt Oporu Delfina SP-03087 PV06 2021
117 C AMC022 Punkt Oporu Chorzyna SP-03088 WU05 2021
118 C AMC023 Punkt Oporu Kamyk SP-03089 WU03 0091 2021
119 C AMC024 Punkt Oporu Osieczno SP-03090 AQ04 0091 2021
120 C AMC025 Punkt Oporu Jarocice SP-03091 IA05 0091 2021
121 C AMC026 Punkt Oporu Burzenin SP-03092 IA05 SPFF-0091 2021
122 C AMC027 Punkt Oporu Strońsko SP-03093 UL03 2021
123 C AMC028 Punkt Oporu Sieradz SP-03094 IA01 2021
124 C AMC029 Punkt Oporu Warta SP-03095 IA09 2021
125 C AMC030 Punkt Oporu Grabów SP-03096 EC04 2021
126 C AMC031 Punkt Oporu Jeziorsko SP-03097 IA09 2021
127 C AMC032 Punkt Oporu Spycimierz-Kolonia SP-03098 DD04 2021
128 C AMC033 Punkt Oporu Spycimierz SP-03099 DD04 2021
129 C AMC034 Punkt Oporu Uniejów SP-03100 DD04 2021
130 C AMC035 Punkt Oporu Maluszyn SP-03101 RE14 2021
131 C AMC036 Punkt Oporu Przedbórz SP-03102 RE11 2021
132 C AMC037 Punkt Oporu Sulejów SP-03103 PT09 2020
133 C AMC038 Punkt Oporu Włodzimierzów SP-03104 PT09 2020
134 C AMC039 Punkt Oporu Barkowice SP-03105 PT09 2020
135 C AMC040 Schron Kolejowy Jeleń SP-03106 TZ09 2020
136 C AMC041 Punkt Oporu Teofilów SP-03107 TZ05 2020
137 C AMC042 Punkt Oporu Inowłódz SP-03108 TZ05 2020
138 C AMC043 Punkt Oporu Tomaszów Mazowiecki I SP-03109 TZ01 2020
139 C AMC044 Punkt Oporu Tomaszów Mazowiecki II SP-03110 TZ01 2020
140 C AMC045 Punkt Oporu Łąki Henrykowskie SP-03111 TZ06 2020
141 C AMC046 Schron Kolejowy Konewka SP-03112 TZ05 2020
142 C AMC047 Punkt Oporu Lubocz SP-03113 TZ08 2020
143 C AMC048 Punkt Oporu Rawka SP-03114 IR01 2021
144 C AMC049 Punkt Oporu Jasionna-Sierzchów SP-03115 IW01 2021
145 C AMC050 Odcinek Oleśnik II SP-03835 BJ02 1250
146 C AMC051 Punkt Oporu Siemkowice II SP-03836 PV06 --- 2021
147 C AMC052 Obóz Partyzancki "Robotnika" SP-03896 PT07 --- 2021
148 D AMD001 Wrocław-Janówek SP-03116 WW01 --- 2020
149 D AMD002 Odcinek Piskorzowice SP-03117 SS03 --- 2020
150 D AMD003 Odcinek Uraz SP-03118 SS03 --- 2020
151 D AMD004 Odcinek Brzeg Dolny I SP-03119 WQ01 --- 2020
152 D AMD005 Odcinek Zakrzów I SP-03120 SS04 1565
153 D AMD006 Odcinek Rzeczyca-Malczyce I SP-03121 SS04 --- 2020
154 D AMD007 Odcinek Rogów I SP-03122 LG07 1565 2020
155 D AMD008 Odcinek Przystań SP-03123 LG07 1565,1680
156 D AMD009 Odcinek Zaborów SP-03124 UN04 1565
157 D AMD010 Odcinek Dziewin SP-03125 UN04 1565 2020
158 D AMD011 Odcinek Ścinawa SP-03126 UN04 1565 2020
159 D AMD012 Odcinek Lasowice-Przychowa SP-03127 UN04 --- 2020
160 D AMD013 Odcinek Buszkowice-Ciechłowice SP-03128 UN04 1565 2020
161 D AMD014 Odcinek Chobienia I SP-03129 UN03 1565 2020
162 D AMD015 Odcinek Radoszyce SP-03130 UN03 1565 2020
163 D AMD016 Odcinek Orsk SP-03131 UN03 1565 2020
164 D AMD017 Odcinek Leszkowice-Kotowice SP-03132 GG05 1564
165 D AMD018 Odcinek Wietszyce SP-03133 GG05 1565
166 D AMD019 Odcinek Mileszyn-Golkowice SP-03134 GG05 1565
167 D AMD020 Odcinek Borków I SP-03135 GG05 1565
168 D AMD021 Odcinek Głogów I SP-03136 GG02 1565 2020
169 D AMD022 Odcinek Głogów II SP-03137 GG02 --- 2020
170 D AMD023 Odcinek Dobrzejowice I SP-03138 GG06 0231
171 D AMD024 Ufortyfikowany Most Kolejowy SP-03139 ML03 0078
172 D AMD025 Poniatów SP-03140 KV06 1006 2021
173 D AMD026 Spalona SP-03141 KV06 1006 2021
174 D AMD027 Odcinek Brzeg Dolny II SP-03841 WQ01 --- 2020
175 D AMD028 Odcinek Zakrzów II SP-03842 SS04 1565
176 D AMD029 Odcinek Rzeczyca-Malczyce II SP-03843 SS04 --- 2020
177 D AMD030 Odcinek Rogów II SP-03844 LG07 1565
178 D AMD031 Odcinek Chobienia II SP-03845 UN03 1565 2020
179 D AMD032 Odcinek Borków II SP-03846 GG05 1565
180 D AMD033 Odcinek Dobrzejowice II SP-03847 GG06 0231
181 D AMD034 Odcinek Dobrzejowice III SP-03848 GG06 0231
182 D AMD035 Odcinek Dobrzejowice IV SP-03849 GG06 0231 2021
183 F AMF001 Ośrodek Oporu Jastarnia SP-03142 PK02 0064 2020
184 F AMF002 Wojskowa Składnica Tranzytowa SP-03143 GD01 2021
185 F AMF003 Schron „Ptasia Wola” SP-03144 RU02 0048
186 F AMF004 Odcinek Rusinowo I SP-03145 IY06
187 F AMF005 Most Knybawski SP-03146 TC06 1527 2020
188 F AMF006 Bateria Artylerii Nadbrzeżnej nr 31 im. Heliodora Laskowskie SP-03147 PK01 0064 2020
189 F AMF007 Bateria Artylerii Nadbrzeżnej „Schleswig-Holstein” SP-03148 PK01 0064 2020
190 F AMF008 Odcinek Rusinowo II SP-03777 IY06 2020
191 F AMF009 Odcinek Rusinowo III SP-03778 IY06
192 F AMF010 43. Bateria Przeciwdesantowa SP-03869 PK04 0064 2020
193 F AMF011 Schron Partyzancki "Zielony Pałac" SP-03870 CJ03 0142,1671   2020
194 G AMG001 Pozycja Bielsko I SP-03149 BH01 2020
195 G AMG002 Pozycja Bielsko II SP-03150 BH01 2020
196 G AMG003 Odcinek Cieszyn I SP-03151 CY01 2021
197 G AMG004 Odcinek Cieszyn II SP-03152 CY01 2021
198 G AMG005 Odcinek Czechowice-Dziedzice SP-03153 BB04 2020
199 G AMG006 Odcinek Częstochowa I SP-03154 CT01 2020
200 G AMG007 Odcinek Częstochowa II SP-03155 CT01 2020
Strona 2 z 10

Aktywatorzy

Logowanie dla aktywatorów (przekazanie/edycja logu)

Konta zakładane tylko przez SP2ALT, konta nie są obowiązkowe, nadal można logi przekazywać do SP8BBK