Architectura Militaris XX

program dyplomowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Wydane dyplomy

 

Zdobywcy dyplomu Szturmowego  (43)
  Nr/No    Znak/Call    Imię/Name    QTH    Klasa/Class
  1  SP4SHW  Jerzy  Olsztyn   Porucznik
  2  SP2ALT  Wojciech  Chojnice   Porucznik
  3  SP6BBE  Zbigniew  Dubiecko   Chorąży
  4  SP4YLA  Julita  Olsztyn   Plutonowy
  5  SQ4IOH  Kazimierz  Pluski   Chorąży
  6  DL2ND  Uwe     Chorąży
  7  SP3EIE  Dariusz  Piła   Szeregowy
  8  SP5QIR  Artur  Sochaczew   Chorąży
  9  SP8CHI  Ryszard  Świdnik   Szeregowy
  10  SP7MFU  Andrzej  Kielce   Kapral
  11  SP8BDF  Artur  Rzeszow   Szeregowy
  12  SP9RTZ  Marian  Borowce   Chorąży
  13  SP9KVZ  Marian  Borowce   Chorąży
  14  SQ3WRL  Łukasz  Rozdrazew   Plutonowy
  15  SP5X  Andrzej  Maków Mazowiecki   Kapral
  16  SP6TRX  Ireneusz  Głogów   Chorąży
  17  SP2RTA  Karol  Chojnice   Chorąży
  18  SP5AHR  Mieczyslaw  Warszawa   Kapral
  19  SP2GUC  Eugeniusz  Chojnice   Porucznik
  20  SQ6ELK  Marek     Szeregowy
  21  SQ2GCO  Zbigniew  Malbork   Plutonowy
  22  SQ5AAJ  Janusz  Warszawa   Sierżant
  23  SQ4OL  Andrzej  Olsztyn   Szeregowy
  24  SP3JDZ  Witold  Konin   Porucznik
  25  SP8UFY  Wojciech  Lublin   Sierżant
  26  SP7ITS  Wiesław  Smardzewice   Porucznik
  27  SP6GF  Marek  Glogów   Porucznik
  28  SP9TBT  Tadeusz  Tychy   Szeregowy
  29  SP8ONB  Jacek  Kraśnik   Kapral
  30  SP5PDA  Kl. Kf.  Czernice Borowe   Sierżant
  31  SP5XSL  Mariusz  Czernice Borowe   Sierżant
  32  SP9WZO  Bronisław  Cieszyn   Chorąży
  33  SP9SCI  Klub Śląska Cieszyńs  CIESZYN   Szeregowy
  34  SQ8JCB  Mariusz  Łuków   Chorąży
  35  SO5AJI  Piotr  Legionowo   Chorąży
  36  SP3CJS  Mirek     Chorąży
  37  SQ9DXT  Jan  Zebrzydowice   Kapral
  38  SP7TEC  Adam  Piotrkow Trybunalski   Szeregowy
  39  SP6ARD  Rafał  Lubin   Szeregowy
  40  SQ8KJC  Agnieszka     Chorąży
  41  3Z4AI  Adam  Nowe Racibory   Chorąży
  42  SQ7JS  Janusz  Urbanice   Szeregowy
  43  SP7LPD  Przemek  Łódź   Kapral