Architectura Militaris XX

program dyplomowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Wydane dyplomy

 

Zdobywcy dyplomu Szturmowego  (62)
  Nr/No    Znak/Call    Imię/Name    QTH    Klasa/Class
  1  SP4SHW  Jerzy  Olsztyn   Pułkownik
  2  SP2ALT  Wojciech  Chojnice   Pułkownik
  3  SP6BBE  Zbigniew  Dubiecko   Chorąży
  4  SP4YLA  Julita  Olsztyn   Chorąży
  5  SQ4IOH  Kazimierz  Pluski   Porucznik
  6  DL2ND  Uwe  St. Egidien   Porucznik
  7  SP3EIE  Dariusz  Piła   Plutonowy
  8  SP5QIR  Artur  Sochaczew   Chorąży
  9  SP8CHI  Ryszard  Świdnik   Szeregowy
  10  SP7MFU  Andrzej  Kielce   Chorąży
  11  SP8BDF  Artur  Rzeszow   Szeregowy
  12  SP9RTZ  Marian  Borowce   Chorąży
  13  SP9KVZ  Marian  Borowce   Chorąży
  14  SQ3WRL  Łukasz  Rozdrazew   Plutonowy
  15  SP5X  Andrzej  Maków Mazowiecki   Porucznik
  16  SP6TRX  Ireneusz  Głogów   Porucznik
  17  SP2RTA  Karol  Chojnice   Porucznik
  18  SP5AHR  Mieczyslaw  Warszawa   Kapral
  19  SP2GUC  Eugeniusz  Chojnice   Porucznik
  20  SQ6ELK  Marek  Wrocław   Chorąży
  21  SQ2GCO  Zbigniew  Malbork   Chorąży
  22  SQ5AAJ  Janusz  Warszawa   Kapitan
  23  SQ4OL  Andrzej  Olsztyn   Szeregowy
  24  SP3JDZ  Witold  Konin   Major
  25  SP8UFY  Wojciech  Lublin   Sierżant
  26  SP7ITS  Wiesław  Smardzewice   Porucznik
  27  SP6GF  Marek  Glogów   Major
  28  SP9TBT  Tadeusz  Tychy   Szeregowy
  29  SP8ONB  Jacek  Kraśnik   Plutonowy
  30  SP5PDA  Kl. Kf.  Czernice Borowe   Sierżant
  31  SP5XSL  Mariusz  Czernice Borowe   Sierżant
  32  SP9WZO  Bronisław  Cieszyn   Chorąży
  33  SP9SCI  Klub Śląska Cieszyńs  CIESZYN   Chorąży
  34  SQ8JCB  Mariusz  Łuków   Kapitan
  35  SO5AJI  Piotr  Legionowo   Chorąży
  36  SP3CJS  Mirek  Siedlnica   Chorąży
  37  SQ9DXT  Jan  Zebrzydowice   Kapral
  38  SP7TEC  Adam  Piotrkow Trybunalski   Chorąży
  39  SP6ARD  Rafał  Lubin   Sierżant
  40  SQ8KJC  Agnieszka  Miłocin   Kapitan
  41  3Z4AI  Adam  Nowe Racibory   Chorąży
  42  SQ7JS  Janusz  Urbanice   Plutonowy
  43  SP7LPD  Przemek  Łódź   Kapral
  44  HF7ST  Adam  Staszów   Chorąży
  45  SP6EO  Zbigniew  LUBRZA   Chorąży
  46  SP6GIY  Taeusz  Kotorz Mały   Szeregowy
  47  SQ2AHL  Tadeusz  Inowrocław   Porucznik
  48  SQ8SEP  Dariusz  Kraśnik   Kapitan
  49  SP8KAF  Klub LOK  Lublin   Kapitan
  50  SP3X  Błażej  Gorzów Wielkopolski   Szeregowy
  51  SQ9OUM  Bogdan  Bytom   Chorąży
  52  SQ8PKI  Marek  Bełżyce   Chorąży
  53  SP5HMD  Janusz  Warszawa   Sierżant
  54  SP8WH  Włodzimierz  Lublin   Porucznik
  55  SP2JB  Jarosław  Chojnice   Szeregowy
  57  SP5GOH  Artur  Nowy Dwór Mazowiecki   Szeregowy
  58  SQ7SAX  Piotr  Uniejów   Kapral
  59  SP3QFV  Wojciech  Rzgów   Major
  60  SP3PMA  Kl. KF  Konin   Major
  61  SQ1BVZ       Szeregowy
  62  SQ9IUB       Szeregowy
  63  SQ3LVC  Piotr  Wieleń   Kapitan

 

Aktywatorzy

Logowanie dla aktywatorów (przekazanie/edycja logu)

Konta zakładane tylko przez SP2ALT, konta nie są obowiązkowe, nadal można logi przekazywać do SP8BBK